“A- line” dress, czyli sukienka trapezowa

Często słyszę pytanie: W jaką sukienkę najlepiej zainwestować?

Przecież to zależy od figury, twoich preferencji i wielu wielu niekoniecznie wzajemnie uzupełniających się czynników. Ale! Możecie się zdziwić, ale moim zdaniem odpowiedź na to pytanie istnieje: A- dress, czyli sukienka trapezowa.

.

IMG_4101

.

Występuję we wszystkich listach z must have’m światowych stylistek o różnych przecież figurach i kształtach, nie mówiąc już o ich gustach i guścikach dotyczących stylu wogóle. W tym jednym się zgadzają. Jeśli chcesz mieć sukienkę do zadań specjalnych, na każdą okazję, na lepsze czy gorsze dni, na każdą pogodę to postaw na A -dress.

.

IMG_4114

.

Prawdziwa sukienka trapezowa jest węższa u góry i łagodnie rozszerza się ku dołowi. Nie ważne gdzie i za jaką cenę ją kupisz powinna spełniać jedno podstawowe kryterium: materiał takiej sukienki ukrywa wszystkie wady i niedoskonałości figury.

.

IMG_4122

.

Obowiązkowy ciuch lat ’60 nie wymaga poświęcenia mu większej uwagi. Kilka mocniejszych, wyrazistych  dodatków, a nawet wystarczy jeden, czadowe buty albo rajstopy zdziałają cuda. Prosta i niewymagająca- pokochasz ją od drugiego założenia, obiecuję!

.

IMG_3790

.

Niesamowicie korzystny wpływ trapezowej sukienki na sylwetkę pozwala na noszenie jej nie tylko z szałowymi pięknymi szpilkami. A- dress pasuje jak najbardziej do butów bez obcasów. Nie skraca bynajmniej tym zabiegiem nam nóg. W lecie załóż ją do sandałek, a w zimie do kozaków.

.

IMG_3852

.

Podsumowując, sukienka zdecydowanie znajduje się  na pierwszym miejscu również mojej listy rzeczy, które powinna mieć w szafie każda kobieta z klasą 😉

.

.

Love U

.

.

.

Trapezoid  or A-line dress is a thing that should be found in any stylish woman’s wardrobe. It does not require much: a few expressive accessories, super-cool boots or tights and you’re ready. Dress fit for every occasion and weather. Besides, if it is well sewn, it hides all the imperfections of the figure.

What more could you want from perfect dress?

.

.

Трапецевидное или в линию “А” платье ето вещь, которая должна находиться в гардеробе любой стильной женщины. Оно не требует много внимания: несколько смелых аксессуаров, супер обалденные сапоги или колготки и вы готовы. Платье подходит для любого случая и погоды. Кроме того, если оно хорошо сшито, то скрывает все недостатки фигуры.
Что еще хотить от идеального платья?

.

.

.

You may also like...