“Anarchia w królewstwie!”

Takimi okrzykami, podartymi dżinsami i przypiętymi gdzie można i gdzie niekoniecznie  agrafkami Sex Pistols zmienili strukturę popkultury.

No właśnie, a ubierała ich niezrównana Viviene Westwood :O

.

http://www.youtube.com/watch?v=q31WY0Aobro

.

 A Kurt Cobain, który zaraził swoim stylem grunge wszystkich nastolatków późnych lat osiemdziesiątych i wczesnych dziewięćdziesiątych?

Styl z ulicy okazał się tak autentyczny i pożądany, że Marc Jakobs wprowadził go  na wybiegi.

Muzyka i jej twórcy często okazywali się muzami i inspiracjami wielkich projektantów. Sztuka tworzyła sztukę, a otwarty umysł artysty muzyka gotów był na nowe wyzwania… niekoniecznie muzyczne. Budując swoją markę czasami okazywali się prekursorami całej modowej epoki.

.

IMG_1689

.

W naszym ciuchowym królestwie może również zapanować anarchia. Nie koniecznie musi to być stylizacja całościowo wyjęta z kontekstu lat ’80 lub ’90. Wystarczy jedna nawiązująca do przez wszystkich rozpoznawalnego stylu rzecz. Swoisty akcent, który opowie całą modową historię.

.

IMG_1698

.

Jeśli anarchia to niekoniecznie wasz codzienny look, to nie warto inwestować w drogie flanelowe koszule w stylu Kurta i potargane koszula i nabijane ćwiekami i agrafkami kurtki w stylu Sex Pistols. Ciekawy efekt można uzyskać samemu za pomocą nożyczek i ewentualnie… wyobraźni 😉

.

IMG_1713

.

IMG_1717

.

.

Enjoy, dear

.

.

Punk and grunge style comes to fashion from music. For endless inspiration  Marc Jacobs and Vivienne Westwood should thank first of all the group the Sex Pistols and Kurt Cobein.

Today, simply use the one typical thing the styling to refer to their style.

.

.

Панк и гранж стиль пришли в моду с музыки. За Неисчерпаемое вдохновение Marc Jacobs и Vivienne Westwood должны благодарить в первую очередь группы Sex Pistols и Kurta Cobeinа.
Сегодня используя один характерный для стиля елемент можно вернуть ’90 назад 🙂

.

.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.