Be more open mind

Jeśli ktoś mnie zna, to moja monochromatyczna i nudna kolorystycznie garderoba, pomimo statusu stylistki i blogerki, nikogo nie szokuje.

A jednak po stwierdzeniu, że Maja Szablewska jest nikczemną stylistką, chodzącym sklepowym manekinem i absolutnie nie rozwijającym się modowo fenomenem z branży fashion, zaczęłam się zastanawiać nad sobą…

.

IMG_4169

.

Kartka papieru z napisem stylista, kawałek internetu z próbami podzielenia się wiedzą na temat odnalezienia własnego stylu zwanego blogiem i tony specjalistycznych książek na półkach nie robi ze mnie przecież guru…

A nawet jeśli tak uważam, to czy się rozwijam pod wpływem tego wszystkiego? Przecież to wszystko zobowiązuje do nowych wyznań!

.

IMG_4171

.

Nie do konsumpcji tysiąca rzeczy miesięcznie, mikro i makro trendów, które nie koniecznie nawet lubię. Nie, nie nie. Mam na myśli pewne wyzwania stylistyczne, stylowe, które od zawsze, a może od zupełnie niedawna nie dają mi spokoju. Nie ważne w jaki sposób- pozytywny czy negatywny na nie zareagowałam przy pierwszym z nimi zetknięciu.

Jeśli do tej pory pochłaniają moją wyobraźnie warto udzielić im chwilę, nie prawdaż?

.

IMG_4190

.

Zaczęłam małymi kroczkami. W mojej szafie pojawiły się sportowe buty! Nie są to Vansy, które można samemu zaprojektować i nosić właściwie własne małe dzieło sztuki. Zwykłe skórzane, klasyczne konwersy uznałam, że jak na pierwszy raz będą w sam raz.

Założyłam, połączyłam z różnymi lookami i pokochałam… Nawet do sukienki wyglądają czadowo!

.

IMG_4193

.

.

.

Fashion is always fun. If you stop to play with it, you’re out of the game. Fun, however, is not the uncontrolled consumption, but to broaden their horizons. Start with something that I have not gave you peace, but never weigh out to bet on yourself. Enjoy the game;)!

.

.

Мода это всегда игра, но не следуя её правилам очень легко оказаться вне игры. Но её правила ето не бесконтрольное потребление модных трендов, а расширение кругозора. Я начала с того, что попробовала себя в совершенно новом образе, на который никогда раньше не решалась. И наслаждайтесь игрой;)!

.

.

.

You may also like...