Beauty is not perfect- Anonymous

I jeszcze raz notka na niekończący się temat stylu :).

No cóż właśnie jemu w większej mierze poświęcona jest ta stronka.

Każdy ma swój i właśnie to jest piękne!

Oprócz jednak wiedzy o tym jak skomponować garderobę, zainwestować w bazę, kupować z głową i mieszać style musimy pamiętać również o tym JAK BYĆ NIEDOSKONAŁĄ.

IMG_3752

.

Nie musimy codziennie wyglądać jak do zdjęcia! Niech pewna doza niedbałości nie zepsuje nam wizji stroju dnia. Ten akurat niby minus bardzo łatwo zamienić w plus. Przecież o wiele bardziej inspirujące są stylizację nie do końca doskonałe. W tym właśnie tkwi fenomen uwielbianej przez widzów w Polsce vlogerki Radzki i adorowanej przez cały świat modelki Kate Moss.

.

IMG_3758

.

Nie do końca precyzyjnie dobrane dodatki, nieułożone rozwiane włosy- zawsze obejrzę się na ulicy za dziewczynami łamiącymi zasady. To właśnie one wiedzą jak żyć, jak dobrze się bawić, jak wyluzować. To one właśnie najwięcej mają do powiedzenia na temat dobrego stylu.

.

IMG_3756

.

.

.

.

We do not need every day to look like the picture. The style is also being imperfect! Not quite precisely selected accessories, not arranged allayed hair-I always watch on the street for girls who break the rules. They know how to live, how to have fun, and chill. They precisely have to say much about the good style.

.

.

.

Мы не должны каждый день выглядеть как картинка. Стиль ето также умение быть несовершенной! Не совсем точно подобранные аксессуары, не уложеные, спутаные ветром волосы- я всегда оборачиваюсь в след девушкам, которые нарушают правила. Потому что именно они знают, как жить по настоящему, как весело проводить время, черпать в жизни радость. Именно они могут много расказать нам, что значит стиль! 

.

.

.

.

See U soon, my imperfect’s 😉

.

.

.

You may also like...