Białe spodnie. Lietni must have

Białe spodnie są zarezerwowane dla letnich miesięcy. Myślę jednak że jeśli ładnie ograć białe dzinsowe rurki, to wyszłą by z nich piękna zimowa historia…

.

Nie mniej jednak, uważam, że białe spodnie to typowo letni must have. Niestety to bardzo trudny kolor, raczej dodający apetycznych kształtów, niż odwrotnie.

Sprzemierzeńcami więc osób o drobnej budowie ciała i niskich będą obcasy :). Pięknie na drobnych sylwetkach będą wyglądać spodnie z przedłużonym stanem, wydłużonymi nogawkami i najlepiej w kant. To samo dotyczy spodni dla Pań o powiększonym rozmiarze (40+).

.

PicsArt_1391698171955

.

Osoby o tęższych łydkach powinny wybrać model o szerszej nogawce, nigdy cygaretki albo legginsy!. Przy większej pupie lub masywniejszych udach najlepiej wybrać modele z wszywanym paskiem, zapinanym na biodrach, luźne lub rozszerzane nogawki, dzwony i postawić na sztywniejsze materiały.

.

PicsArt_1391698087534

.

Osobiście posiadam masywne uda. Wybrałam więc model o szerokim pasku, sztywny materiał, luźniejsze nogawki w kant. Cygaretkowy krój zrównoważył figurę: dodał trochę w biodrach, przez co masywność ud zniknęła.

No i mam swoje ulubione spodnie na cieplejsze dni!

.

.

.

.

.

See U soon, :*

.

.

.

You may also like...