Boob job as well please

 W Polsce operacje plastyczne wciąż są wielkim wydarzeniem wśród gwiazd i wręcz tematem tabu i czymś wciąż trudno osiągalnym finansowo dla zwykłych ludzi.

Szperając na Onet.pl natknęłam się na film z 2008 roku poświęcony powiększaniu piersi w nieskończoność: http://vod.pl/piersi-powiekszanie-w-nieskonczonosc,100725,w.html

Film dał mi dużo do myślenia. Nie w sensie, że chciałabym się poddać operacji, ale o estetyczności powyższych zabiegów, które mają w niektórych przypadkach wręcz odrażające skutki. Nie mówię, że operacje plastyczne to zło. Sama nie lubię pewnej części swojej sylwetki i nie wykluczone, że w końcu skorzystam z pomocy chirurga plastycznego. Niektóre są niezbędne po utracie biustu po chorobie na przykład, przydatne do poprawienia go po porodzie lub w skutek utraty jędrności ze względu na wiek. Jeśli komuś bardzo się podoba, to rozumiem, że może być również receptą na wieloletnie kompleksy.

.

hilary-duff-before-and-after-boob-job

.

kristen-boob-job-teaser120718091245

..

 W pogoni za przemijającą młodością i wzorcami urody lansowanymi przez kolorową prasę, telewizję i kino, wiele kobiet i mężczyzn decyduje się na radykalne poprawienie swojego wyglądu: pacjenci ulepszają sobie nosy, uszy, usuwają zmarszczki, odsysają tłuszcz, przeszczepiają włosy, powiększają biusty itp. Nowy wygląd ma im pomóc w karierze, ułatwić znalezienie życiowego partnera lub zatrzymanie przy sobie jak najdłużej tego już zdobytego, poprawić samopoczucie, dowartościować.

.

halle-berry-boob-job-before-and-after

.

kate-hudson-boob-job

.

Osobiście jestem jednak za naturalnym wykonaniem takiego rodzaju operacji i zupełnie nie rozumiem panującego trendu w obnoszeniu się sztucznymi, sztucznie zrobionymi … no wiecie 😀 Najgorsze jest to, że po jednej operacji jest duże prawdopodobieństwo kolejnej. Nie ma w tym dużo winy dziewczyn, ponieważ to społeczeństwo w którym oscylują usprawiedliwia ich w takim zachowaniu. Krótki żywot produktów w społeczeństwie konsumpcyjnym dotyczy również biustów. Nowe szybko się nudzą i ludzie podążają za coraz to nowszym ideałem, wyrzucając poprzedni np. implant do kosza. Jego czas “kilku miesięcy” się skończył, jak kończy się żywot sprzętu przy wyjściu na rynek nowszej wersji.

.

victoria_beckham_boob_job

.

Nie rozumiem również przerysowanych rozmiarów, które, drogie dziewczyny, umówmy się, zwyczajnie WAS SZPECĄ! A takie piłki wsadzone do środka ciała są naprawdę okropne- nawet Wiktoria to zrozumiała i je wyjęła. I czy naprawdę podoba wam się posiadanie 3 głów? Nie możecie założyć większości ubrań, ponieważ wszystko na was wygląda wyzywająco co najmniej. Większość z was gubi również proporcje klepsydry i szpeci sylwetkę.

.

See U, beauty :*

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.