Derma roller- sposób na rozszerzone pory?

 Alternatywa dla drogich zabiegów laserowych oraz plastycznych – DERMA ROLLER. Salonowy zabieg w zaciszu domowym?- Czemu nie?

Jeśli miałyście/liście kiedyś zabieg mezoterapii to znacie to nieprzyjemne uczucie kłucia tysiącami małych igiełek. Tak właśnie działa Derma Roller- urządzenie, które możemy kupić do zabiegów również w domu. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią szerokość, w zależności od części ciała, na którą chcemy go stosować. Urządzenie ponieważ to posiada wiele funkcji, tak pożądanych w masażerach przez kobiety:

1. zapewnia redukcje cellulitu, zgrubień podskórnych, nierówności skóry;

2. niweluje zmarszczki, przebarwienia skóry oraz rozszerzone naczynka krwionośne;

3. ujędrnia skórę wokół powiek , na policzkach, jak i w kącikach ust;

4. blizny i rozstępy stają się mniej widoczne;

5. spowalnia proces utraty włosów.

PhotoGrid_1356795850109

 

Osobiście zakupiłam Rollerka dla pozbycia się rozszerzonych naczynek krwionośnych, choć ujędrnianie i napięcia skóry również były mile widziane :)). Nie stosuje go na redukcję cellulitu, ponieważ wydaje mi się, że posiada zbyt małą powierzchnię rolującą żeby ogarnąć tak duży obszar jak uda czy inną część ciałą. Masażer stosuje mniej więcej raz w tygodniu z celującą regularnością. Nie mniej jednak wydaje mi się, że to DZIAŁA! Po kilkumiesięcznym rolowaniu buźki stwierdzam, że kolor skóry jest ujednolicony, skóra napięta i ujędrniona.  Po za tym po takim masażu “karmię” moją cerze najlepszymi rzeczami: olejkami pielęgnacyjnymi, serum, maseczkami etc. Przecież po mikro przekłuciach składniki odżywcze docierają głęboko i  działają o wiele bardziej skutecznie, niż zazwyczaj. 

Podsumowując mały słodziak nie jest kosmetycznym niezbędnikiem w domu każdej kobiety. Jest jednak miłym dodatkiem codziennej pielęgnacji fanek znęcania się nad swoją cerą przeróżnymi metodami 😉 Oby tylko to znęcanie się przynosiło w połowie tak pożądane efekty jak po użyciu Derma Roller.

See U son, dear :*

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.