Dziewczyny lubią brąz…i BIEL

Biel to nie kolor!- nawet nie wiem ile razy słyszałam to od kolorystek coachej. Taaak, taaak, zapamiętam to do końca swoich dni, co jednak, jeśli w lecie bardzo lubimy ten kolor?

.

IMG_7509

.

Uważam, że nie powinniśmy tak regorystycznie stosować do zasad kolorystyki. Nawet jeśli dla naszego typu urody biel to nie kolor, to nie znaczy, że musimy z niego rezygnować całkowicie. Dalej od twarzy możemy nosić kolor, jaki nam się żewnie podoba, nawet te, które absolutnie nie pasują do naszego typu kolorystycznego.

.

IMG_7569

.

Coś białego bliżej twarzy też nie zrobi nam większej kszywdy… jeśli lekko się opaliliśmy. I oczywiście każdego dnia, kiedy mamy na nosie okulary! Nie tylko te przeciwsłoneczne (te rozgrzeszą każdy kolor bliżej twarzy 😉 ), ale również korygujące wzrok. Okulary zatuszują cienie pod oczami lub lekkie niedoskonałości skóry, które uwydatni biel. Opalenizna wogóle zatuszuje wszystko!

.

IMG_7572

.

Nie jestem wielbicielką białego koloru, ale absolutnie nie stronie od niego w lecie… Muszę tylko pamiętać o założeniu okularów, koniecznie tych z dobrym filtrem przeciwsłonecznym.

.

.

.

See U soon.

.

.

You may also like...