Glossy Box

 

 

 

 

Pudełeczko, które zawojowało serca dziewczyn w 18 krajach Europy. Dlaczego tak długo się przed nim broniłam? Wydawało mi się, że miesięczna subskrypcja, polegająca na ściągnięciu 49 zł z konta nie ma większego sensu. Przecież za tą kwotę można kupić porządny i pożądany pełnowymiarowy produkt.       Listopadowe pudełeczko jednak wyglądało całkiem interesująco względem produktów, które, zresztą i tak miałam zamiar wypróbować. Przeliczyłam i opłacało się.

Pudełeczko przychodzi w ślicznym kartoniku, kusząco elegancko przystrojone i faktycznie budzi dziwne uczucie radości i ekscytacji :DDD Dobry, genialnie sprzedający się pomysł. Nie mniej jednak, choć czar pudełeczka wciąż działa uważam, że opłacają się pojedynczy miesięczne subskrypcje pudełeczek którymi jesteśmy zainteresowane. W innym wypadku – tzn comiesięcznym zakupie- uważam jednak, że skutkuje to tylko i wyłącznie nagromadzeniem kosmetyków, które zwyczajnie zaczniemy rozdawać koleżankom 😉

 

Box is really impressive. However, I think it pays to just a one-off subscription of which we are interested. Otherwise we will bury in the unusable cosmetics.

 

With love, Ajriss

 

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.