HOW TO WEAR TRANSPARENT DRESS

   Moda na przezroczyste koszulki i sukienki zawładnęła i moim sercem. Nie mogłam również przejść obojętnie obok lekko plisowanej asymetrycznej sukienki w kolorze… chm buraczkowym :DDD Kolor ten, zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym sezonie jest zabielony: pastelowo – budyniowy :).

No właśnie, pogoda jest przeciwko mnie i nie daje pola do popisu… Nie mniej jednak postanowiłam, że się nie poddam i znajdę sposób na noszenie mojego cudeńka w chłodne, deszczowe letnie dni.

Sukienka jest całkowicie przezroczysta, więc bez zastanowienia potrzebna jest dla niej baza. Może za nią posłużyć wyszczuplająca tuba w kolorze beżu – myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie na cieplejsze dni. W ten deszczowy, pochmurny poranek wybrałam jednak prostą małą czarną z miękkiego przylegającego materiału.

Ostatecznie postawiłam więc na, jak mi się wydaje, look z amerykańskich seriali dla młodzieży: botki na wysokiej wewnętrznej platformie i klasyczna ramoneska, którą za sprawą pogody ostatnio bardzo często noszę. Jednak pasek i przód sukienki nawiązują do ubioru prosto z greckiej tragedii. Myślę, że jak tylko powróci słoneczko wypróbuję taki zestaw wzbogacając go o gladiatorki 😉

Boot’s – DeeZee, Dress base – Bon Prix, Dress – Love Label, Leather jacket – Zara, Bag – Levi’s,  Earrings –  stall on the Main Square

 Enjoy & big hugs :*

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.