Hydrophase Intense Legere od La Roche Posey

Krem intensywnie nawilżający o długotrwałym działaniu – konsystencja lekka miał:

Dostarczać i wiązać wodę w skórze.
“Hydraphase intense legere, krem o delikatnej, lekkiej, odświeżającej i nietłustej konsystencji odpowiedni dla skóry odwodnionej, normalnej lub mieszanej i wrażliwej.
Krem zawiera innowacyjny składnik aktywny: kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża dzięki wlaściwościom higroskopijnym oraz wzmacnia spójność komórek dla uzyskania długotrawłego nawilżenia.
W rezultacie stosowania skóra staje sie intensywnie nawilżona i nasycona woda. Połączenia miedzykomórkowe są wzmacniane i długotrwale wiążą wodę w skórze. Skóra odwodniona odzyskuje długotrwały komfort – nawilżenie utrzymuje się do 48godzin.
Innowacyjne opkakowanie: antyseptyczne, przezroczyste, próźniowe opakowanie z pompką – zapewnia optymalna świeżość.”

.

larosh

.

No więc: mam cerę wrażliwą, odwodnioną, mieszaną w kierunku suchej, z rozszerzonymi porami i popękanymi naczynkami. Moja cera bardzo chłonie każdy krem w mgnieniu oka, więc nawet te tłuste szybko z niej znikają.

Ten tłustym absolutnie nie jest- ma lekką, baaaardzo przyjemną konsystencję, szybko więc możemy go rozsmarować i po 2 sekundach wręcz nakładać już makijaż.

Przez chwilę krem zostawia nieco lepką warstwę na cerze, więc może, ale wcale nie musi, gryźć się z niektórymi podkładami/fluidami/BB, CC kremami.

Dość szybko mi się skończył, a ja nie nakładam kremy kilogramami (i używam po pół roku), więc jest raczej nie wydajny.

Raczej na lato. Europejskie lato. Dla mnie przy upałach, w których mieszkam obecnie nie dawał rady. Miałam ciągle uczucie takiego “niedowilżenia”.

.

Miałam wobec niego duże plany i oczekiwania.

Niestety raczej mnie zawiódł i będę szukała nadal idealnego kremu nawilżającego na lato…

.

.

.

.

.

.

See U 😉

.

.

.

.

.

You may also like...