Idealne stopy na lato

Problem: nieestetyczne zgrubienia skóry na stopach, które są zmorą szczególnie latem.

Proponowane rozwiązanie: skarpetki złuszczające Holika Holika.

A tak na serio: faktycznie to mój odwieczny problem. Około dwuch lat temu próbowałam skarpetki z L’botiki, ale, niestety, kompletnie mnie rozczarowały. W tym roku postanowiła dać szansę ich chińskim odpowiednikom.

.

nogi 1

.

Według wskazań producenta grzecznie zawinełam nogi w skarpetki z płynem złuszczającym i czekałam 1,5 godziny. Później opłukałam wodą i… czekałam. Przez około piersze 3-4 dni nic się nie działo.  Zaczęłam podejrzewać je o spisek z tymi z L’botiki. Niepotrzebnie. W ciągu dwuch tygodni nosiłam zakryte buty i łuszczyłam się jak mała jaszczurka 😀 Po tym jak cała skóra się odnowiła byłam zachwycona efektem.

.

nogi 2

.

Minął miesiąc i, niestety, skóra na palcach znów jest niefajna i potrzebuje mocnego złuszczenia. Dopiero wtedy doczytałam, że w przypadku większego stwardzenia skóry zaleca się użycie dwóch saszetek w odstępie chyba około tygodnia -dwóch. Trochę więc sama sobie jestem winna, że efekt się nie utrzymał. Z pewnością dam im jeszcze jedną szansę, tylko już według zaleceń producenta zastosuję dwa opakowania.

.

.

.

.

See U :*

.

.

.

.

..

.

You may also like...