Jak wydłużyć/ wyszczuplić sylwetkę

Dzisiaj kilka bardzo prostych i łatwych rad do wydłużenia i, co za tym idzie, wyszczuplenia sylwetki. Zdjęcia prawie pasują: jedyny minus- to że takie botki zdecydowanie skracają nogi. Ja je uwielbiam i noszę nagminnie, jednak jeśli macie kompleksy odnośnie swoich nóg wybierzcie te do kostki albo tuż przed kolano.

.

ww

.

Po za tym, żeby nie skracać sobie nóg butami, to jest prosta zasada nie ciąć się poziomo. I nie chodzi tylko o bluzeczki i spódnice z poziomymi paskami. Możemy też przeciąć się kilkoma warstwami ubrań w nieodpowiednim miejscu i bardzo kontrastowym kolorze. No więc: ubierając się warstwowo, niech te warstwy przynajmniej tworzą pionowe pasy. Na zdjęciach na przykład taką pionową linię tworzy niezapinający się kardigan w kolorze taupe. A podbija efekt długi naszyjnik, wyszczuplający sylwetkę i zdecydowanie ją wysmuklający.

.

ww1

.

Kolejnym bardzo prostym trikiem jest ubieranie się monohromatycznie. Ubrania w podobnej kolorystyce, tonie, nasyceniu barwy optycznie tworzą całościowy obraz, który daje nam efekt wyszczuplenia sylwetki. Nie przecinamy się w takim wypadku wcale. Tę radę mogą z powodzeniem wykorzystywać dziewczyny o niskim wzroście- ubierając się monohromatycznie optycznie wydłużycie mocno sylwetkę. Dzięki właśnie braku jakichkolwiek cięć.

.

ww2

.

Ja jednak, pomimo średniego wzrostu i braku super szczupłej sylwetki lubię się przecinać. I pomimo tego, że może nie zawsze wygląda to idealnie, to jednak idealnie się w tym czuje, a o to przede wszystkim w tym wszystkim chodzi 😉

.

.

.

.

.

.

See U, :*

.

.

.

You may also like...