Lakier dla wymagającej płytki paznokcia

Trudna płytka paznokcia naprawdę jest w stanie uprzykrzyć życie dziewczynie.

.

Dobrze, jeśli ratuje na przykład żel nałożony na większe okazje lub wyjazdy. Jeszcze lepszą opcją jest hybryda- dwa tygodnie z głowy myślenia o paznokciach.

.

Niestety żel w moim przypadku sprawdza się na około tydzień i zupełnie się nie opłaca :(. Hybryda również nie dała sobie radę z bardzo wymagającą, tłusta i ponoć zdrową płytką paznokcia.

.

No więc osobiście najczęściej pozostaję przy bezbarwnych odżywkach i czas od czasu zwykłych lakierach. Najlepiej w wersji mini.

.

IMG_5115

.

Swojego czasu zachwycałam się lakierami firmy Essie. Niestety po pierwsze nie mamy w Polsce miniaturek lakierów tej firmy, a po drugie wydaję mi się, że, niestety, jakość już nie idzie w parze z renomą tej marki.

Wręcz proporcjonalnie zmienia się mój stosunek do marki OPI. Lakiery te zdecydowanie dłużej się trzymają na paznokciach niż te z wychwalanej w blogosferze marki Essie.

.

Ulubieńcem moim została nowość na rynku- Lakiery piaskowe.

Są prawdziwym zbawieniem dla moich paznokci. A raczej dla mnie, mojego czasu, i moich nerwów przede wszystkim. Lakiery te bardzo łatwo się nakłada, one szybko schną, chropowata powierzchnia dobrze trzyma się płytki, a lekkie dwudniowe otarcia na końcówce paznokcia nie są zupełnie widoczne! 🙂

.

LOVE, Love, love!

.

Mam nadzieję, że piaskowy lakier będzie prawdziwym odkryciem również dla Was.

.

.

.

.

See U soon, dear :*

.

.

.

.

.

You may also like...