Najlepsze suszi w Krakowie

Są zwolennicy i przeciwnicy sushi…

Jedni zwyczajnie nie lubią ryby, drudzy boją się robaków, trzeci zachwycają się smakiem japońskiej wykwintnej kuchni, jeszcze inni po prostu ulegają trendom.

Nie ważne z jakiego powodu WY zdecydowaliście nasycić kubki smakowe właśnie tą kuchnią, najlepiej zdecydować się na jej najlepszy okaz 🙂 A jeśli jeszcze nie próbowaliście surowej ryby, to szanse, że się do niej zrazicie będą zdecydowanie mniejsze 😀

.

PicsArt_1392312530197

 .

Często słyszałam opinie, że w Krakowie nie ma dobrego sushi. Otóż nie prawda, moi drodzy. W Krakowie na Kazimierzu na ulicy Estery od dawien dawna istnieje nie duży lokal, serwujący japońskie przysmaki- Edo.

Moim zdaniem jadłam tam najlepsze suszi w Krakowie! Do dziś!

Rozbudowane, obszerne menu. Ceny też się nie gryzą. Obsługa jest przemiła. Cóż tu długo się rozwodzić, wystarczy raz spróbować :))… i zakochać się w tym smaku… albo odpuścić… kwestia gustu…

.

.

.

Edo is the best sushi bar in Krakow. Extensive, sumptuous choice ofin the menu. Fresh food and prices, which do not bite. The service is delightfulin the menu. I would recommend with a clear conscience!

.

Эдо это лучший суши-бар в Кракове. Oбширное меню, свежие продукты и цены, которые не кусаются. Услуга вежлива и компентна. Рекомендую с чистой совестью!

.

.

.

See U, kochani

.

.

.

.

You may also like...