Naturalne kosmetyki ZSK #2

Takie kosmetyki- to prawdziwe domowe SPA, efektami nie ustępujące tym, za które płacimy co tydzień/miesiąc/od święta duże pieniądze.

Bynajmniej nie jestem przeciwniczką wydawania pieniędzy na swoje piękno, ale zazwyczaj nie mam czasu, a ustalony z panią kosmetyczką termin ginie w gąszczu codziennych spraw. Muszę więc ratować się domowymi SPA, prostymi w obsłudze, o dość silnym działaniu i nie dużym nakładzie sił.

Sięgam więc po produkty ze stron internetowych, oferujące naturalne kosmetyki, w które może zaopatrzyć się również osoba fizyczna, a nie tylko salon pro. Skóra wrażliwa i naczyniowa  potrzebuje szczególnej uwagi i nie wszystkie kosmetyki mają na nią dobroczynny wpływ. Algi morskie to jednak niezastąpiony kosmetyk dla każdego rodzaju cery. Bardzo przypadły mi do gustu również glinki, zwężające pory, likwidujące zaczerwienienia i uszczelniające naczynka krwionośne.

.

IMG_0617

.

Zauroczył mnie również gruboziarnisty peeling z czarnej porzeczki. Pomimo, że jest gruboziarnisty nie działa negatywnie na płytko uszczelnioną cerę. Niezbędnym dodatkiem do wszystkich tych półproduktów jest kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza cerę.

.

.

.

Love, Ajriss

.

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.