Nie bój się czerwieni na codzień!

Mocny kolor na codzień? Zastanawialiście kiedyś czy wypada? Ja często, szczególnie jak mieszkałam w Krakowie, szczególnie jak się tam jeszcze ubierało szaro buro i ponuro…

Na szczęście ta ubraniowa smuta minęłą i mamy dość jaskrawe i miłe, przynajmniej mojemu oku ulice 🙂

.

red 2

.

No więc, jeśli tylko twoja praca na to pozwala, noś mocny kolor na co dzień! Jaki tylko lubisz, w zależności od swojego typu kolorystycznego. Pomidor dla jesieni i wiosny, lub cytryna dla tej drugiej, a mocna zieleń dla pierwszej. Zimne niebieska dla lata i zimy, lub jasne rozbielone chłodne dla ostatniego i zdecydowane i rażące dla pierwszego.

.

red 4

.

Nie nalegam, ponieważ jest sporo osób, które dużo lepiej czują się w neutralnych, stonowanych kolorach. Jednak jeśli twoja osobowość domaga się koloru i ma ci on polepszyć humor, dodać pewności siebie lub zwyczajnie zwrócić na ciebie uwagę, NOŚ GO!

P.S.: Jeśli nie jesteś gorącą zimą, to raczej nie inwestuj w zestaw czerwonego z czarnym lub białym. To dość agresywne kolory i ich połączenie raczej nie jest akseptowalne na co dzień(no chyba że są mocno rozbielone, zszażałe etc.). Tym bardziej dla delikatnego typu urody.

.

I bądź idealna!

.

.

.

What I were:

boots- Bronx

jacket- NN by Vanilia store

dress- http://www.sheinside.com/

bag- http://pl.dawanda.com/

 

glasses- Ray Ban

.

.

See U, dear, soon.

.

.

.

.

You may also like...