ORIGINAL how to be or Jak się wyróżnić w tłumie #2

Lato tego sezonu narzuca nam miłość do bieli.

Co prawda co roku w lecie kupowałam jakąś białą rzecz, (może to taki rodzaj tradycji rodem z dzieciństwa?) więc moja szafa okazała się być najlepiej przygotowana na ten sezon.

Białe koszulki, bokserki, sukienki, spodnie, marynarki i kamizelki opanowały nie tylko moją szafę, ale i  witryny sklepów, strony modnych czasopism i look’s of the day blogerek. I jak tu być wyjątkową i oryginalną?

.

IMG_3120

Najlepszą zasadą na noszenie ulubionych rzeczy lub kolorów, które nagle stały się modne i powszechnie używane jest przeczekanie z nimi do… następnego sezonu.

Dopiero wtedy, gdy ulice nie będą przepełnione podobnymi egzemplarzami mamy szanse na pokazanie swoich perełek, a najważniejsze – swojego stylu!

.

Co jednak jeśli nie chcemy rezygnować z noszenia ulubionych ubrań czy koloru w sezonie do nich/niego należącym? Po prostu nośmy je! Ulubiony krój niech tylko będzie w czadowym kolorze, a ulubiony kolor niech ma ubranieow nietypowym kroju.

Jest kilka źródeł oferujących nam niebanalne rozwiązania w kwestii ubrań i pewne jest, że każdy znajdzie swoje ulubione. Internet, sklepy projektanckie, ciucholandy i komisy- wybór na prawdę jest duży!

Dzisiaj postawiłam na niebanalną sukienkę krakowskiej projektantki ANNISS. Pasuje do mocniejszych dodatków, sandałek, na spacer, plaże, na zakupy i… nawet czerwonych szpilek!

.

IMG_3127

.

Modny krój i kolor, a jednak…

.

.

.

The best way to be original is wearing now fashionable clothes … day after tomorrow! However, if you really want to wear trendy fashion or color? Just wear it!

It is worth to look for more interesting solutions rather than those that offer us the stores, fashion magazines etc. Enjoy ur fashion play!!

 

 

Лучший способ быть оригинальным носить модную сегодня одежду … послезавтра! Что же делать, если вы действительно хотите носить модные фасоны или цвета? Просто носить!
Но все таки стоит поискать более интересные решения, чем те, которые предлагают нам магазины, модные журналы и т.д.  Enjoy ur fashion play!!

.

.

.

With love, Ajriss

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.