PARKA sezonowy “must have”?

Parka to kolejna rzecz zapożyczona z męskiej szafy.

Nie przywłaszczyłyśmy ją całkowicie i absolutnie i nadal ją można znależć w męskiej garderobie, ale jednak… W tym sezonie to jej damska wersja to obowiązkowy must have w szafie każdej fashionistki.

Dobrze dobrana jednak może posłużyć nam przez kilka następnych sezonów. Co lepsze nie tylko w zimie. Jeśli znajdziemy idealną parkę z odpinanym ocieplaczem na zimę będziemy mogły nosić ją również w jesienno wiosennym sezonie, a nawet w lecie w chłodne dni lub na wypady pod namiot.

.

IMG_5140.

Wojskowa kurtka to dość wdzięczne odzienie. Pasuje absolutnie do wszystkiego: płaskich butów i tych na niebotycznych obcasach, dzinsów, skórzanych spodni i letnich szyfonowych sukienek. Parka w klasycznym odcieniu khaki na dłużej zostanie w naszej szafie. Udziwnione zbyt sprane lub matowe modele to jednosezonówki, więc jeśli szukamy takiej do zaopiekowania się nią na dłużej warto wybrać klasyk.

.

IMG_5145

.

Wybierając idealną dla siebie parkę nie zapomnijmy o tym, że to dość trudna historia… Zapożyczenie z męskiej szafy zobowiązuje i przewiduje dla niej pewny rodzaj sylwetki. Łatwo więc można nią  skrócić sobie nogi, pogrubić się i poszerzyć do kształtów nieforemnej kulki 🙂

.

IMG_5150

.

.

.

See U soon 🙂

.

.

Parka is quite graceful clothing. It fits absolutely to everything: flat shoes and heels, jeans, leather pants and summer chiffon dresses. Parka in a classic shade of khaki longer be in our closet.  If you are looking for such a long time, it should choose a classic model and color.

.

Военная куртка может быть вполне изящным елементом гардероба. Она подходит абсолютно под все: плоская обувь и на каблуках, джинсы, кожаные штаны и летние шифоновые платья. Куртка в классическом цвете хаки на дольше останется в нашем шкафу. Нетипично окрашеные, слишком тусклые или матовые модели ето односезонное приключение, поэтому если вы ищете куртку на несколко сезонов, то стоит выбрать классическую модель и цвет.

.

.

You may also like...