PARYSKI SZYK – original how to be

Od dawna wiedziałam, że bliżej mi do paryskiego minimalizmu niż do amerykańskiego przepychu, choć zdarza mi się nim zachwycić i czas od czasu poddaje się jego urokowi.

Przeważnie jednak jestem zwolenniczką szafy o wdzięcznej mieszaninie tanich i przystępnych zdobyczy, nabytków z wakacji i kilku luksusowych dodatków. Nigdy nie wydam całej pensji na najnowszy hit mody. Jeśli już muszę wydać dużo pieniędzy to na coś, co jest ponadczasowe i moje w stu procentach.

.

paryski 1

.

Wierzę, że najtańsza sukienka, mająca czadowy krój i pięknie leżąca może wyglądać na tobie jak milion dolarów, jeśli jest faktycznie w twoim stylu, jeśli podkreśla twoje atuty, jeśli wyraża to, kim jesteś. A po dodaniu ciekawej, znalezionej przez ciebie w zupełnie nieoczekiwanym miejscu, na przykład biżuterii lub innych dodatków stanie się obiektem pożądania nie tylko przyjaciółek, ale i mijających cię na ulicy kobiet.

.

paryski szyk 3

.

Od kiedy zaczęłam paryskim sposobem zabawę w odkrywanie nowych marek, szczególnie tych twórczych i z przystępną ceną moja garderoba zyskała zupełnie nowy, bardziej wyrafinowany wydźwięk.

.

IMG_3773

.

W końcu faktycznie zrozumiałam, że nie ważne jest jaka marka widnieje na etykiecie twojej ulubionej rzeczy. Ważne jest to, że wygląda na tobie rewelacyjnie. Zresztą pięknie skrojona kurtka skórzana nigdy nie da po sobie poznać czy jest projektu ZARA, GAP, H&M czy Hermesa.

.

.

.

.

Since I started playing in the Parisian way of discovering new brands, especially those creative and affordability my wardrobe has gained a new, more sophisticated tone. Try the same, and you’ll love the new fun!

.

.

Недавно я начала на парижский манер искать новые, уникалные, неповторимые бренды, особенно творчески выполненные и доступные по цене, мой гардероб обрел новое, более интересное звучание. Попробуйте сделать то же самое, и вы полюбите это, обещаю!

.

.

See U, :*

.

.

.

.

You may also like...