pl.dawanda.com- czy warto zamawiać przez internet?

W sumie zamówiłam już kilka rzeczy z tego showroomu i mogę się wypowiedzieć na jego temat. Wszystkie produkty, które zamówiłam pochodziły od różnych sprzedawców.

.

Zawsze (oprócz jednego razu, kiedy po zapytaniu czy mógliby sprawdzić ile będzie kosztowała przesyłka za granicę, straciłam sprzedawcę na zawze…) miałam bardzo dobry kontakt ze sprzedającymi. I raczej zaliczyłabym ten kontakt do bardzo szybkich. Niektóre odpowiedzi dostawałam od razu.

.

Zamówiłam dzięki portalowi, który a pro po ma bardzo ładną szatę graficzną i baaardzo wygodną strukturę: kontakt sprzedawca-klient, zamówienie, śledzenie przesyłki i ocena sprzedawcy; kilka sukienek, z czego jedną od młodej projektantki, portfel, torebkę, sweterek i chyba tyle :))

.

Rzeczy przychodzą zawsze bardzo ładnie zapakowane:

.

dawanda 1

.

Domyślam się, że ponieważ jest to portal typu showroom wszystkie rzeczy są bardzo dobrej jakości. Rozmiarówka jest bardzo dokładnie opisana, zdjęcia idealnie wręcz otdają kolor produktów.

.

dawanda 2

.

Wszystkie rzeczy, jeśli nie trafimy z rozmiarem, czy cokolwiek innego w nich nie będzie spełniało naszych oczekiwań możemy bez problemu zwrócić do około 14 dni.

.

Podsumowując: ja uwielbiam kupować na takich stronach internetowych.

Po pierwsze jakość tych rzeczy raczej zdecydowanie przekracza jakość tych, które znajdziemy w  sieciówkach.

Po drugie rzeczy w showroomach często są wyjątkowe, niepowtarzalne i występują w kilku sztukach, a często wogóle są robione na zamówienie. Spotkanie więc koleżanki w takiej samej sukience graniczy z cudem.

Na takich stronach często są promocje i darmowa wysyłka, więc absolutnie nie przepłacamy. Tym bardziej, jeśli cenimy sobie jakość.

Czego chcieć więcej? 😉

.

.

.

.

See U :*

.

.

.

.

.

You may also like...