Rainy day

Pogoda w kropkę przywołuje senny nastrój, ale  może też być inspiracją do energetyzującego pomimo braku słońca i zabarwionego kolorami stroju dnia. Ja postawiłam na torebkę i parasol- i już jest mniej pochmurno 😉

.

IMG_1799

.

Czerwiec mamy bardzo listopadowy, więc pora pokochać na nowo kalosze i odkrywać co rusz nowe stylizację, bawiąc się nie tylko kolorami ale i stylem.

IMG_1807

Postawiłam dzisiaj na preppy style. Z jedną różnicą- zamiast loafersów wybrałam kalosze. Suche nogi, brak przeziębienia i dobry nastrój gwarantowane!

.

IMG_1809

.

.

.

.

On a rainy day is best to choose something in color and …. rain boots! Dry feet, no flue and good mood is guaranteed!

.

.

.

В дождливый день лучше выбрать что-то цветное и …. калоши! Сухие ноги, отсутствие простуды и хорошее настроение гарантированы!

.

.

.

See U :*

.

.

.

You may also like...

2 Responses

  1. anna says:

    No, gratulacje. Huntery na gołą stopę…Jak się je ściagało? Ja nawet gdy zakładam je na rajstopy czy skarpetki, muszę się z nimi strasznie siłować przy ściąganiu. Czy te twoje też tak ciężko schodzą?

  2. Ajris says:

    Hej, tak właściwie to nie były Huntery. I nie nosiłam je na gołą stopę :D. Tamte kalosz(teraz nosi je moja mama) i Huntery, które mam teraz noszą się doskonale i nie mam problemu a ni z założeniem ich ani ze ściągnięciem :))

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.