Sekrety “Babuszki Agafji”

Niestety nie mam w tym momencie dostępu do najlepszego, moim zdaniem, szamponu marki Klorane, a jak byłam w Polsce okazało się, że wycofali go z Hebe :((((

Więc eksperementuję.

W zachwalanej na internecie galerii na ul.Długiej zakupiłam kilka ciekawostek. Kosztowały tyle, co prawie nic, opakowanie miały idealne do samolotu, więc chapnęłam szampon i odżywki.

.

agafia 1

.

Jeśli dla kogoś to jest ważne, produkty mają obłędny zapach! Ja nie akceptuje perfumowanej kolorówki, ponieważ potrafi szybciej i mocniej uczulić. W takich kosmetykach zapachy jak najbardziejjednak  są u mnie na tak.

Liczą się jednak właściwości produktów, a w tych szamponach składy nie są aż tak niesamowite jak by zapowiadała internetowa sława… I wcale nie takie naturalne na jakie by wyglądały 🙁

Kolorowe pacie są treściwe, dobrze pieniące się i łatwo rozprowadzające na włosach.

Szampon nie obciąża, dobrze myje i nic nie podrażnia. Jest przyjemny w użyciu.

Odżywki są przeciętne i jakoś mnie wogóle nie powaliły na kolana. Wcierka lekko obciążała moje włosy jeśli używałam jej na całą długość. Generalnie jakoś jej nie polubiłam. Może nie mam aż tak zniszczonych włosów, że nie zauważyłam jej zbawczego działania.

Myślę, że produkty są przeznaczone raczej dla niewymagającego klienta. Dla bardziej wybrednych zdecydowanie polecam prawdziwie naturalną “naturę sibericę”.

.

.

.

.

.

.

.

.

You may also like...