Spierzchnięte usta

Wiosenna pogoda sprawia, że wszystko się zmienia: nasz humor, nasza cera, nasza szafa i kosmetyki. Wyciągamy kremy z wyższymi filtrami, balsamy ochronne do włosów, leciutkie podkłady. Chowamy ciepłe ubrania i buty, ciężkie podkłady i inne zimowe dobrodziejstwa o cięższym zapachu i konsystencji.

Jedno zostaje niezmienne. Balsam do ust gości w naszej torebce/szafce/stoliku nocnym przez cały rok. Szczególnie jest nam potrzebny pod czas wiosennych wiatrów.

.

Zazwyczaj używam jakiegokolwiek balsamu, który jest na bazie wazeliny i jest ok. Jeśli już jednak doprowadzę do sytuacji SOS, to potrzebny mi jest specjalista z najwyższej półki. Ale nie z najwyższej półki cenowej. Wybawcą moich ust, a z recenzji w internecie wynika, że nie tylko moich, okazał się Carmex.

.

IMG_1724

.

Wersja w tradycyjnym słoiczku jest dużo lepsza od tej w sztyfcie. Wszystkie wersje mają miły budyniowy zapach, choć te w tubce mają również inne zapachy: truskawka i wanilia są dostępne na sto procent.

.

burtbees

.

Niekwestionowanym ulubieńcem dziewczyn ze stanów jest Burt’s Bees. Balsam jest niestety nie dostępny w Polsce stacjonarnie. Można go upolować na allegro czy polskim ebay’u. Z chęcią przy okazji spróbuję osławionego wosku do ust tej firmy. Okazja jednak wciąż się nie nadarza, a Carmex przepięknie daje sobie radę.

.

.

.

See U soon, Ajriss

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.