Spodnie IDEALNE

W kobiecym świecie nie wszystko jest idealne, ale… to co od nas zależy powinnyśmy robić jak najlepiej! A ponieważ nasz ubiór to coś, co nas określa szybko i łatwo w oczach innych ludzi powinnyśmy zadbać o jego perfekcyjność.

O ile bluzki, sweterki i inne ubrania, które nosimy obok twarzy to długa historia i trudna lekcja ze względu na podkreślające naszą urodę lub gaszące ją kolory, to spodnie, spódnice i szorty do dość wdzięczny temat.

IMG_3359

.

No więc

JAK WYBRAĆ SPODNIE IDEALNE?

1.

Najważniejszą rzeczą jaką po pierwsze musimy zrobić szukając idealnego ciucha dla siebie, to określenie swojego stylu. Jednym albo dwoma słowami. Jeśli nie potrafimy tego zrobić, wciąż nie wiedząc jaki styl najlepiej nas określa, wyraża i w którym najlepiej wyglądamy, to większość naszych zakupów albo przeleży w szafie, albo dołączy do pozostałych ubrań z metką “średnio się w tym czuje”…

.

2.

Jak już określimy nasz styl i zrozumiemy w czym czujemy się najlepiej i, przede wszystkim, najlepiej wyglądamy najwyższa pora na krytyczne spojrzenie w lustro. Nie wszystkie mamy figurę modelki, a nawet one nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Czy są więc to tylko nieuzasadnione kompleksy czy nie, to każda z nas chciała by coś ukryć/ zatuszować lub odwrotnie wyeksponować :).

Czekają więc nas długie spacery po centrach handlowych, kolejki w przymierzalniach, tony spodni zwróconych z powrotem ekspedientce, ale uwierzcie mi warto będzie!

.

3.

NIGDY NIE KUPUJ spodni, które są w miarę ok. W miarę dobrze nam nie pasuje. Musi być idealnie!

Nie zabieraj ze sobą na taki wypad (mający na celu określić twój typ spodni) obcasów. W idealnych spodniach bez obcasów będziesz wyglądała równie oszałąmiająco jak z nimi.

.

na bloga

.

4.

Za niski stan spodni, który niekorzystnie odkrywa nasze boczki tylko nas zeszpeci. Nie ma nić seksownego i powabnego w wylewających się boczkach, naprawdę! Lepiej zainwestować w ciut wyższy stan (nie mówię tu o zakrywających pępek spodniach, królujących zresztą na wybiegach). Będziemy się lepiej czuć, skutkiem czego zakup będzie udany, a spodnie naszymi ulubionymi!

.

5.

Wąska nogawka wydłuża nogę, ale jeśli mamy pełniejsze uda, to lepiej zainwestować w spodnie o prostym kroju. Są ponadczasowe i uniwersalne i będziemy je uwielbiać! Poza tym uratują każdy dzień, kiedy “nie mam co na siebie włożyć” będzie naszym mottem przewodnim 🙂

Tak samo wygląda sprawa z długością spodni: im krótsze, tym bardziej będą skracać nam nogi. Tym samym najczęściej je pogrubiając. Lepiej kupić przydługie i skrócić u krawcowej w przypadku prostego kroju, albo poszukać inne w przypadku rurek.

.

6.

To, że kolor spodni może być dowolny, to prawda. Pamiętajmy jednak o tym, że nie warto inwestować w brązowy dżins, jeśli nie będziemy miały do czego go założyć. Ponadczasowy granat pasuje do wszystkiego. Klasyczna czerń nawet w przypadku dżinsów zobowiązuje.

.

IMG_3418

.

Udanych zakupów i samych perełek w szafie wam życzę 🙂

.

.

.

See U soon, :*

You may also like...