Sposób na rozszerzone pory. Suction Black Mask.

Rozszerzone pory często są naszą zmorą.

Mogą pojawić się jako bonus do skóry tłustej, albo jeszcze gorzej, mocno odwodznionej.

Ja, niestety, mam do czynienia na co dzień właśnie z tą ostatnią.

Dodając do tego płytko unaczynioną, wrażliwą i alergiczą otrzymujemy brak dostępu do większości zabiegów redukujących ten problem. No właśnie redukujących na jakiś czas, bo, niestety znów, rozszerzone pory będą raczej towarzyszyć nam do końca życia.

Z powodów klimatycznych moja cera wariuje bardziej niż zwykle, a pory można będzie wkrótce porównać z kraterami niektórych wulkanów. Szukam więc sposobów na nie i niektóre, muszę stwierdzić, są całkiem dobre i na dłuższy czas potrafią zniwelować problem.

Jednym z moich baaaardzo dobrych pomocników jest tania maseczka z chińskiej strony (http://www.aliexpress.com/). Tak właśnie coś, co miałam w między czasie po taniości przetestować zostało moim must havem.

.

pory 0

.

Maseczka ma skórczyć pory i prevent acne, czyli powstrzymać pojawianie się zaskórników. Jakoś tak. Nie wiem, czy pomaga na zaskórniki, ale jej działanie można zauważyć gołym okiem! Pierwszy raz byłam w szoku widząc jak maseczka wyciąga z porów to, co tam ich zanieczyszcza. Pewnie te same zaskórniki.

Poniżej mam dla was zdjęcie, gdzie działanie maseczki zaczyna już być widoczne. Późniejsze efekty nie odważyłam się wstawić na bloga ze względów estetycznych, bo wygląda to naprawdę hardkorowo 😀

.

pory

.

Polecam maseczkę wszystkim, kto boryka się z problemem rozszerzonych porów. Po za tym jest niesamowicie łatwa w użyciu. Nakłada się, czeka się ok 20 minut i ściąga. Tyle zachodu.

.

.

.

.

.

See U :*

.

.

.

.

.

You may also like...