STARA MIŁÓŚĆ- nowy nabytek :DD

Już od prawie roku chorowałam na te buty firmy Air Step z serii Bike. Były dostępne w moim ulubionym I-sklepie http://www.spartoo.pl/, ale kosztowały dosłownie fortunę. Firma spartoo ma siedzibę i magazyn we Francji, ale konsultanci do spraw sprzedaży znajdują się na szczęście w każdym Państwie przez nich obsługiwanym. Upragnione butki wysyłają do nowego właściciela od razu po zaksięgowaniu wpłaty i możemy śledzić ich drogę z Francji do Polski, przez Niemcy przez całe trzy dni ich podróży. Stylowe ciężkie skórzane Saint Bike przyszły w równie stylowym pudełeczku…

… zgrabnie zapakowane w lnianą szmatkę ze skórkową łatką przyszytą do niej. Nie jest to jednak ta sama skóra z której są wykonane moje skarby.

Niby lekko podniszczona skóra, możliwość ustawienia cholewki w dogodny sposób dzięki wstawionym w szew drucikom, ciężkie i niesamowicie wygodne … czy tylko na mnie robią tak ogromnie powalające wrażenie?

Może za dużo fascynacji filmem Resident Evil, a może wyszło ciemne oblicze mojego mocno skrzywionego stylu, ale nie jestem ostatnio w stanie zdradzić je z innymi butkami, grzecznie czekającymi na półeczkach, kiedy ja wreszcie się nasycę i naciesze tym topornym dziełem sztuki szewców z Bośni.

Ach jak się stęskniłam za czymś, co nie posiada obcasów, a jednak szaleńczo mi się podoba. Wciąż jednak szukam do nich idealnej stylizacji.

.

Stwierdziłam, że sukienka też jest dobrą opcją do pokazania uroku Saint Bike’ów. Myślę, że mi się nawet to udało ;))

Zabójcza dla obcasów Krakowska kostka brukowa nie jest nawet minimalnym wyzwaniem dla nowego nabytku.

I o dziwo, moje wysokie podniesienie stopy również się z nimi polubiło. Pewnie dzięki małemu wygodnemu obcasowi, którego ja nawet nie zauważam.

.

Jak można je nie kochać?

XOXO with love, Ir.Is.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.