“The Stepford Wives” look

Jeśli pamiętacie ten film, to oczywiscie nie mogliście/łyście nie być oczarowani/ne przepięknymi strojami kobiet w nim. Raz obejrzałam go ze względu na fabułę -jeszcze na studiach, kiedy potrzebowałam napisać jakiś esej o konsumpcji. Później jeszcze kilka razy; żeby raz za razem zachwycać się wprawiającymi mnie w estetyczny orgazm strojami…

.

stepford

.

Nosiłabym je wszystkie codziennie! I uroczyście oświadczam, jeśli życie obdarzy mnie krajem zamieszkania o cieplejszym klimacie, to nie zawacham się wyposażyć swoją szafę w milion takich cudeniek!

.

Dlatego jak tylko zobaczyłam tą sukienkę w Mohito zaczełam wprowadzać powyższą groźbę w życie :). Nareszcie pogoda na tyle dopisuje, że mogę pokazać ją w całej okazałości.

.

IMG_7383

.

Wzór przypominający obrus u babci na ogródku na prawdę  urzeka. Kopertowy dekolt to również ukłon w stronę Vintage… Krój najlepiej by pasował do dziewczyny o figurze “gruszki”, ale, myślę, że na mnie również daję radę.

.

IMG_7390

.

O dziwo nawet nie pogrubia mi nóg ;))).

Sukienka też udowadnia, że polskie marki w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Swietne kroje, dobre jakościowo materiały i wykończenie. Zresztą torebkę i buty też udało mi się dobrać z firm polskich marek. Dobre, bo polskie? W tym przypadku to stwierdzenie jak najbardziej pasuje 🙂

.

.

.

What I were:

 

boot’s- elilu.pl

dress- Mohito

bag- Solar

sunglasses- NN

 

.

See U, :*

.

.

.

You may also like...