ANALIZA SYLWETKI

Każda kobieta jest piękna na swój wyjątkowy oryginalny sposób! Niestety bardzo często o tym zapomina, skupiając się na wyimaginowanych i realnych wadach zazwyczaj niezauważalnych dla reszty ludzkości…

Jak pokochać siebie i cieszyć się pełnią życia bez zawracania sobie głowy niepotrzebnymi zmartwieniami? Wystarczy poznać i pokochać siebie! Najlepiej zrobić to zaczynając od tego co widzimy w lustrze, bo co widzieliście bardziej inspirującego niż uśmiechająca się, pełna wdzięku, pewna siebie i swojego piękna kobieta?

Profesjonalna analiza sylwetki trwa około 2 godzin i składa się z kilku etapów. Na początek określa się proporcje oraz typ sylwetki. Kolejny krok to dokładne przeanalizowanie słabych i mocnych stron figury oraz dobranie najodpowiedniejszych dla niej fasonów. Właściwie przeprowadzona analiza sylwetki nie może obejść się bez określenia kształtu twarzy, oraz proporcji poszczególnych elementów ciała względem siebie. Następny krok to prześwietlenie szafy, wyeliminowanie niekorzystnych dla sylwetki fasonów i krótki kurs łączenia tych idealnych.

Koszt analizy sylwetki 250 PLN

.

.

.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA 12 TYPÓW

Nie mniej ważny element w drodze do odnalezienia pewności siebie i swojego naturalnego piękna.

Właściwie dobrane kolory w ubraniach, dodatkach, makijażu pomogą ułatwić każdy poranek. Szczególnie te, kiedy nie mamy zbyt dużo czasu na precyzyjny makijaż i półgodzinne “modlenie się” do szafy.

A jeśli pomimo dobrego, pełnowartościowego snu zdarzało ci się słyszeć, że wyglądasz na chorą, zmęczoną lub pozbawioną wyrazu najwyższa pora na przeanalizowanie szafy pod względem kolorów! Ubrania w twoim kolorze będą dosypiać za ciebie po przebalowanej nocy, rozjaśniać cienie pod oczami po ciężkim tygodniu pracy i wydobywać błysk i kolor twoich oczu nie tylko na randce i nie tylko za pomocą korektorów i pudrów rozświetlających 😉

Profesjonalna analiza kolorystyczna trwa około 1,5 godziny i odbywa się przy użyciu specjalnych chust lub ram kolorystycznych. Dzięki temu można dokładnie określić typ kolorystyczny klientki i wybrać najbardziej pasujące do niej kolory. Analiza, którą wykonuję za pomocą ram jest najbardziej precyzyjną jak do tych czas metodą określenia typu urody. Do domu zabierzesz ze sobą mały wachlarz kolorystyczny odpowiedni dla swojego typu, który możesz zabierać na zakupy, a światło w przymierzalni już nie spłata ci figla.

Koszt analizy kolorystycznej- 300 PLN

(2h, każda rozpoczęta godzina: 150PLN)

.

.

.

 

 

.