Trendy w manicure wiosna lato 2015

Modne są mocne, soczyste kolory truskawki, maliny, wiśni, poziomki. Bogato zdobione biżuterią paznokcie, błysk i metal, przede wszystkim biel, naturalne beże, szarości, mocne błękity (co przyznam się szczeże najmniej mnie cieszy- nie lubię siebie i swojego odcienia skóry w niebieskościach, granatach). I, co najważniejsze-MAT!

.

Oczarowała mnie też seria chashmere z ESSIE. Niestety kolor, który mnie najbardziej interesuje został wykupiony z szybkością świata! No ale na szczęście miałąm w swojej kolekcji jeden bardzo modny kolor, który zresztą bardzo często gości na moich paznokciach.

.

essie 1

.

Wybaczcie moje średnioprofesjonalne wykonanie, ale, wydaje mi się, nie jest tak źle.

.

essie 2

.

To już jest druga budetelczka lakieru w tym kolorze. Topless&barefoot to bardzo jasny beżowy wpadający delikatnie w brudny równie jasny róż. Tak, właśnie tak bym określiła ten kolor.

Lakier jest oczywiście w najzwyklejszym wykończeniu, matowości nadałam mu za pomocą specjalnego topcoat’u.

.

essie 3

.

I trzyma się bez zarzutu już drugi dzień, co u mnie jest rzadkością. Nawet w tym hardkorowym połączeniu: baza/odżywka+lakier+good to go+tocoat moje paznokcie tracą wyjściowy look po jednym dniu. Z essie w większości przypadkach moje paznokcie wytrzymują max 2-3 dni. Uwierzcie, to i tak dużo jak na zwykły lakier. Hybrydy dobrze mi się trzymają, jednak nie mam w tym momencie czasu i dobrego profesjonalisty, któremu mogłabym powierzyć swoje pazurki.

.

.

.

.

See U beauties :*

.

.

.

.

.

You may also like...