TWEEZERMAN. Czyli o co tyle krzyku?

Pęsetami do brwi raczej mało się interesowałam. Sama mam dość dobrą ich (brwi) formę, wymagającą raczej poprawienia, a nie ukrztałtowania. No i nie mam ich jakichś super czarnych i grubych. Takie w sam raz 😉 😛

No i nie lubiłam grzebać przy brwiach, co tu ukrywać. Pierwsze włoski wyrwała mi mama, narażając się na moją histerię, krzyki i absolutny brak zrozumienia co do tematu modelowania brwi.

Tweezerman polecała ot dawna mi jedna znajoma. Krzywo się tylko patrzyłam, że niby “muszę mieć to cudo dla opornych jak ja”. W końcu uległam. Prawdę mówiąc tylko dlatego, że pojawiły się sety/kity, zawierające żel do brwi i rozświetlacz, których byłam bardzo ciekawa.

.

tweez2

.

Mini kit zamówiłam z dobrze znanej truskawki. Przyszedł szybko. No i mam maleńką pęsetę i tą resztę :).

Co do pęsety– tak, potwierdzam, jest super hiper wygodna, poręczna i wyrywa szybko, dokładnie i bezboleśnie. Potrafi nawet tak zręcznie podsunąc się i chwytnąc dziwnie rosnące i mocno przylegające do skóry włoski.

Rozświetlacz też przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kredka jest super przemyślana, konsystencje, nawet w te moje upały, ma idealną. No cud, miód i orzeszki. Wydaje się też być mega wydajna. Bardzo dobrze odbija światło nawet po dokładnym roztarciu. Poniżej zdjęcia w świetle dziennym i pod słońce. Kredka zawiera błyszczące drobiny, bardzo miałko zmielone i absolutnie nie wyglądające chamsko. Dają lekko otbijającą światło poświatę (ale namieszałam).

.

tweez3

.

Fixer/utrwalacz również okazał się być wymarzonym nabytkiem kosmetycznym. Nie wiem, czy będzie w stanie utrzymać grube i nie posłuszne włoski, ale moje trzyma w nadanym krztałcie do zmycia.

Przy tym wygląda… wogóle nie wygląda, bo go nie widać. Brwi wydają się być bardziej błyszczące, i tyle. Dopiero po dotknięciu czuć, że są czymś utrwalone.

Do użytku mojego prywatnego sprawdza się niesamowicie! Muszę zobaczyć czy jest w opakowaniach normalnych rozmiarów…

.

tweez4

.

Generalnie, komu nie szkoda 100 złotych, to na pewno powinien te produkty wypróbować. Myślę, że satysfakcja w tym przypadku jest gwarantowana 😉

.

.

.

.

.

See U :*

.

.

.

.

.

.

You may also like...