Ulubieńcy lutego 2015

Mam przyjaciółkę, która od lat używa szampony z Klorane i ma cudowne włosy. Nie łączyłam jednak te fakty. Zawsze myślałam, że to genetyka i tak dalej i nie chciałam uwierzyć jej na słowo, że szampon może czynić cuda…

Uległam, bo nawet moi ulubieńcy nie dawali rady z tym, co moje włosy wyprawiały w nieprzyjaznym dla nich środowisku. Środowiska nie jestem w stanie narazie zmienić. Szampon mogłam ewentualnie wypróbować. I się zakochałąm. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moje włosy stały się tak jakby bardziej mięsiste, mocnejsze, nawilżone, błyszczące, pojawiło się dużo małych babyhear. Przypisuje te zasługi właśnie szamponowi. Dziwnie, wiem, ale jest najlepszym, co mogłabym chcieć dla moich kudełek.

.

PicsArt_1425383098017

.

Flovo C

Serum z biochemii urody z kolei zrobiło porządek z moją cerą. Jestem nim wręcz oczarowana i panicznie boję się, że się skończy, a ja nie zdąże go zamówić na czas. Czy jest lepsze od innych sklepowych zamienników?

Tak, bo ma dużo lepszy skład. Działa zdecydowanie lepiej i szybciej. Niestety trzeba się pobawić w małego chemika, żeby uzyskać go w formie użytkowej. Ja jestem gotowa zrobić dużo więcej dla jego cudownego działania!

.

Naked 2

Tak głośno jest o tej paltce wszędzie…. Więc powiem tylko, że faktycznie się sprawdza świetnie i ciągle chce używać tylko ją.

.

PicsArt_1425383175340

.

DAISY

Wszystkie Daisy od Marca Jacobsa uwielbiam. Te jednak tak bardzo pasują do mojego pH skóry i tak dobrze współgrają z moją osobowością, że cały czas dostaje pytania “czym pachnę”.

.

Dr Benaud

woda malinowa do twarzy. Na prawdę umilała mi poranki. A ten zapach… szkoda tylko, że szybko się ulatniał. Niestety dostałam w GlossyBoxie i nie wiem gdzie ją dostać stacjonarnie. Muszę poszukać… koniecznie…

.

.

.

See U :*

.

.

.

.

.

.

You may also like...