VIVA Moda zima 2012

VIVA Moda

to jedno z najlepszych pism typu “fashion” dostępnych na rynku polskim. W środku pomiędzy kupą (z przewagą kupy) na stałe zamieszkujących również inne pisma branżowe, znaleźć można kilka ciekawych artykułów i nowinek modowych: przecież każda szanująca się fashionistka i przede wszystkim blogerka powinna chociażby kojarzyć Scotta Schumana, człowieka dyktującego w tym momencie kierunki rozwoju branży modowej.

Pomimo tego gazeta zawsze może posłużyć za źródło inspiracji w poszukiwaniu dzisiejszego  ubraniowego odpowiednika wewnętrznego stanu naszego JA. Choć osobiście z tej metody dość rzadko, przyznaję, korzystam ;)) I,ponieważ,

moda to nie jazz musi być tu i teraz

to czasopismo próbuje podpatrzeć trendy na najbliższą porę roku. Bawi się w trensettera, choć, muszę przyznać, w Polsce to rzecz prawie nie wykonalna :DDD. Do rzeczy jednak, co świat będzie nosił, albo może już nosi tej zimy?

IMG_0013 - Copy

Najbardziej cieszą mnie kolorowe futra. Taaaak, pseudo przeciwniczki zabijania zwierząt, uwielbiam futra- ciepłe, piękne okrycia, chroniące przed mrozem ciało człowieka od zarania dziejów 😛

IMG_0014 - Copy

Oprócz czarnego pikowanego płaszcza strona nie zachwyca… Tak, powrót do przeszłości i to powrót bez polotu.

IMG_0015

Złoto- inspirujące i trudne do noszenie. Cóż, każda kobieta lubi wyzwania.

26014690

 Ciekawe tektury, gustowne kolory marynarek i… dziwne buty i niepraktyczne aktówki. Chociaż ten biały kuferek uważam za genialny!

I na koniec niesmaczny smaczek :DDD. Może tylko ja jestem uprzedzona do facetów w damskiej bieliźnie?:

26573238

I wish you to easily find the right clothes, Ir.Is.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.