wakacyjne OOTD/ spakuj się na wakacje

Co zabrać ze sobą na wakacje, żeby wszystko się przydało i niczego nie zabrakło? Zazwyczaj pakowanie przecież wygląda mniej więcej tak: …hmmm wezmę jeszcze to i to i to, na pewno mi się przyda… może mi się przyda… jak nie to nie, ale i tak wezmę! :DD

Można tego uniknąć zabierając ze sobą tylko rzeczy, które faktycznie będą użyteczne. Potrzebujemy do tego wcześniejszej krótkiej wstępnej analizy wyjazdu. Czy na wakacjach będziemy tylko brać kąpiele słoneczne? Czy tylko zwiedzać? Albo jedno, drugie i trzecie jakieś przy okazji.

No więc po

1.

Jeśli jedziemy na wakacje nad morzem zabieramy duuużo strojów kąpielowych. Tu nie ma żadnych ograniczeń: jest to rzecz niezbędna, bardzo lekka i nie zajmuje dużo miejsca w walizce. Poza tym jeśli mamy tylko leżeć na plaży przydało by się urozmaicenie dziennej toalety, nie prawdaż?

po

2.

Nie ważne jak daleko od hotelu znajduje się plaża- nie wypada udawać się na nią w samym ręczniku narzuconym na strój kąpielowy. W samym stroju również NIE! Weźmy więc jakąś tuniko- sukienkę czy cokolwiek innego, co łatwo się zakłada i zdejmuje.

.

IMG_2530

.

po

3.

Ja uważam za absolutny niezbędnik plażowiczki cienką długą koszulę. Przyda się na plaży wieczorem, a najbardziej w wietrzny dzień, kiedy nie wiadomo czy się rozbierać, czy jednak ubrać się i wrócić do hotelu 😉

.

IMG_2335

.

po

4.

Powinnyśmy zabrać ze sobą chociaż jedną sukienkę lub spódnicę maxi. Lekka, dziewczęca i zwiewna- będzie idealna na spacer brzegiem morza, wypad na winko lub nawet późniejszy popołudniowy koktajl 😉

.

IMG_2502

.

po

5.

To właśnie jeden, jeśli nie jedyny uzasadniony powód, żeby zabrać ze sobą lekko transparentną sukienkę koktajlową. Nie musimy się obawiać jej zbytnią odwagą, nie musimy się przejmować  zbytnią cienkością jej tkaniny. Po całym dniu strojów kąpielowych nikt nie zrozumie Was opatrznie, nikt Was nie posądzi o nietakt i brak gustu. Wieczorny drink w barze, letnia dyskoteka na plaży- to właśnie jej czas!

.

IMG_2594

.

po

6.

Jeśli mamy w planach zwiedzanie okolicy, to najlepszą inwestycją będą szorty. Wygoda i przede wszystkim opalone nogi gwarantowane! Zgrabnym duetem do nich będzie kilka podkoszulków, t- shirtów, bokserek czy innych nakryć górnej części ciała według upodobania…

.

IMG_2672

.

szorty przydadzą się również na wieczorny spacer po plaży

.

IMG_2258

.

ach no i zapomniałabym

po

7.

niezawodnym przyjacielem na wakacje i do samolotu będzie kardigan czy inny sweterek, który jest elegancki i wygodny zarazem. Osobiście jednak często wybieram marynarkę. Dlaczego nie?

No właśnie a dlaczego i nie?

.

IMG_2000

.

Dodajmy więc kilka dodatków typu torebeczka, okulary i bezczegotamjeszczeniemogężyć według uznania i walizka spakowana! Waży naprawdę niewiele, a każda rzecz będzie jak znalazł.

.

.

.

xoxo: Love U sunny’s

.

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.