Zrób sobie krem #1 recenzja

Jeszcze kilka lat temu podobnie jak większość dziewczyn wolałam gotowce z drogerii. Do czasu kiedy moja cera zaczęła wołać o więcej. Kilka zabiegów w salonach naprowadziło mnie na myśl zakupienia kilku produktów do domu i dbania o własną cerę w zaciszu domowym. Mój portfel głosował za, więc idąc za głosem większości przeszukałam internet, blogi i Youtube w poszukiwaniu sklepów oferujących interesujące mnie produkty.

Teraz moje zamówienia są coraz większe, a przyzwyczajenie i potrzeba w zaopatrywanie się w specyfiki jest mocno rozwinięta :DDD. Dzięki wujkowi google odkryłam biochemięurody.pl, naturalnepiękno.pl, e-naturalne.pl i zrobsobiekrem.pl. Wszystkie strony lubię i odwiedzam po skończeniu się produktu zamawianego akurat z niej, ale szczególnie do gustu przypadły mi ceny i naturalne kosmetyki z tego ostatniego i-sklepu.

Zamówienie dostarczone jest dosłownie drugiego dnia i przychodzi do nas w ekologicznym kartonowym pudełku wypełnionym pianką:

.

SN202680

.

Produkty więc są zabezpieczony i nigdy nie zdarzyło mi się wyjąć z pudełeczka rozwaloną buteleczkę czy przeciekający słoiczek. Jedno z moich pierwszych pudełeczek zawierało tylko hity internetowych opinii. Jednym z nich okazał się być mocznik– środek, który miał mi pomóc pozbyć się grubej skóry na stopach. Dodaje go do zwykłego, najtańszego kremu do stóp i… zadziałało! Teraz taką mieszankę stosuję tylko raz na tydzień/dwa i to w zupełności wystarcza.

.

SN202687

.

Kolejnym nabytkiem do dziś goszczącym na stałe w mojej półce z kosmetykami jest korund mikrodermabrazja. Długo się zastanawiałam czy go zamówić, ponieważ moja cera jest mocno unaczyniona, cienka, wrażliwa i skłonna zareagować niespodziankami lub alergią. Korund jednak, pomimo faktycznie mocnego działania pilingującego nie powoduje skutków ubocznych na mojej buzi. Jest również niesamowicie wydajnym kosmetykiem.

.

SN202689

.

Korund stosuje według zaleceń producenta:

30ml kwasu + 5ml korundu,

30ml oleju+ 5ml korundu,

30 ml żelu do mycia + 5ml korundu

a dozuje dzięki małej łyżeczce, którą dostałam od którejś z tych stron s zamówionym produktem 🙂 Myślę jednak, że można użyć dozowniczka po syropie na kaszel lub kuchennego, jeśli ktoś takowy posiada :DD.

Kolejnym testom były poddane kwas hialuronowy i olej z orzechów laskowych, który ponoć ma dobre działanie  uszczelniające naczynka.

.

SN202691

.

SN202695

.

Nie widzę różnicy pomiędzy kwasem z ZSK a BU, ten z biochemiaurody.pl jest nawet troszkę tańszy. Olejek i kwas najczęściej, mieszając, aplikuje sobie po zabiegu derma rollerem. http://justbeperfect.com/derma-roller/ Olejek poza tym nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia i znam inne, o zdecydowanie lepszych właściwościach i działaniach, które moja cera jak najbardziej docenia.

.

.

.

.

.

See U son, in part #2 🙂

.

.

.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.